Služby

Letištní transfery

Ať už objednáváte transfer z letiště komfortním autobusem nebo luxusní limuzínou, vždy se můžete spolehnout na včasné přistavení vozu a špičkovou profesionalitu řidičů. Na vyžádaní připravíme ceduli s vašim logem, poskytneme dětskou autosedačku nebo zajistíme asistenci během transferů.

Okružní jízdy Prahou

Zajišťujeme okružní jízdy Prahou včetně služeb licencovaných průvodců, transfery k místu zahájení pěších prohlídek, transfery na obchodní jednání, transfery k restauracím.

Jednodenní výlety

Nabízíme k pronájmu autobusy, minibusy a osobní vozy s řidičem. Můžete si objednat výlety jak po České republice, tak i do zahraničí. Na vyžádání zajistíme také služby licencovaných průvodců.

Vícedenní okruhy

Zajišťujeme dopravu během vícedenních okruhů po Evropě, které začínají  v Praze, Vídni, Mnichově, Berlíne, Frankfurtu, Budapešti a v jiných evropských městech. Všechny naše autobusy splňuji emisní normy EURO V nebo EURO VI. Naše zkušené řidiče se domluví anglicky, německy nebo rusky.

Poznávací zájezdy

Nabízíme pronájem autobusů, minibusů a osobních vozů na poznávací zájezdy po České republice a Evropě. Na vyžádaní zajistíme teplé nebo chlazené nápoje a občerstvení v autobusech. Jezdíme pro klasické turistické skupiny, skupiny studentů, skupiny seniorů.  

Pendly

Během letní sezony zajišťujeme dopravu do přímorských letovisek v Chorvatsku, Itálii, Francii, Španělsku. Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací, polohovatelnými sedadlami a bezpečnostními pasy.

Autobusová doprava na hory

V zimní sezoně dopravujeme skupiny do lyžarských středisek v České republice, Rakousku, Itálii, Francii. Zdarma poskytujeme skiboxy. Nabízíme dopravu pro školy v přírodě za velmi výhodné ceny.   

Firemní akce

Zajišťujeme kompletní dopravní servis pro firemní akce, veletrhy, konference, kongresy. Díky rozsáhlému autoparku se dokážeme přizpůsobit potřebám i velmi velkých skupin. Na vyžádaní polepíme autobusy logem klienta.

Svatby

Nabízíme dopravu na místo konání svatebního obřadu a hostiny luxusními limuzínami, minibusy nebo autobusy špičkové kvality. Vstřícnost a příjemné vystupování řidičů je samozřejmostí.

Poptávkový formulář
 

Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Používáním webu s tímto souhlasíte.

Více informací o ochraně soukromí.

Rozumím